Filmy reklamowe

Film reklamowy jako idealny sposób na wypromowanie produktu/marki/usługi oraz dotarcie do szerszego grona potencjalnych odbiorców

Czy może istnieć lepszy sposób na ukazanie się na rynku niż poprzez dobry film reklamowy? Oczywiście jest to pytanie retoryczne, Ta forma promocji szybciej i skuteczniej trafia do grupy docelowej niż inne metody. Specyfiką naszych czasów jest ekran, mały , duży, analogowy czy cyfrowy…każdy. Statystycznie przeciętny dorosły człowiek patrzy przez 3,5h dziennie w ekran. Świat staje się cyfrowy coraz częściej można zaobserwować zjawisko polegające na świadczeniu usług drogą elektroniczną, Nawet popularne niegdyś gazetki z produktami poszczególnych sieci zmieniają swoją formę na elektroniczną. Dlatego należy wykorzystać tę wciąż innowacyjną formę promocji. Nasze video reklamowe możemy oczywiście puścić w jakieś stacji telewizyjnej, jeżeli naszym odbiorcą jest osoba 70+ ( przede wszystkim kwestia przyzwyczajeń zakupowych i problemy natury technicznej wynikające z nowoczesnej technologii), niemniej jednak zdecydowanie lepiej jest umieszczać treści reklamowe w Internecie. Możliwości jest wiele, inwencja ludzka nie zna granic, dlatego każdy pomysł, który się „sprzeda” jest dobry. Filmy promocyjne i reklamowe często umieszcza się w mediach społecznościowych na swoich kontach, wykupuję się miejsca na reklamę na często odwiedzanych stronach internetowych, tworzy się konta na wyspecjalizowanych forach gdzie poleca się swoje produkty/usługi czy nagrywa się filmy viralowe i umieszcza się je w serwisach internetowych i aplikacjach mobilnych tj. YouTube, Instagram, Tiktok.

Filmy reklamowe - Kraków, miejsce nieskończonych możliwości

Bardzo ważnym aspektem każdego filmu jest tło. Ba, wiele produkcji pamięta się ze względu na charakterystyczny budynek w którym rozgrywała się akcja czy piękny krajobraz który zapierał dech w piersiach. Technologia dzisiaj pozwala na stworzenie dowolnej animacji 3d, wręcz ciężko wyobrazić sobie profesjonalny film który obył by się bez takowej technologii. Lecz w przeszłości scenarzyści zdani byli na łaskę i niełaskę natury i jej kreatywności, a także na dobytek i dziedzictwo kulturowe. Nasze studio znajduję się w Krakowie , jak powszechnie wiadomo w najładniejszym miejsce w Polsce. Mamy to szczęście, że w naszym mieście znajduję się wiele historycznych budynków z różnych epok, samo miasto jest zadbane i nowoczesne, dlatego stanowi świetne tło do niektórych ujęć. W mieście jak i na obrzeżach jest wiele urokliwych zakątków przyrodniczych, które mogą służyć jako miejsce nagrań, m.in.:

Starówka

Ogród
Botaniczny

Zakrzówek

Profesjonalne filmy reklamowe dla firm z ekipą filmową Dopefilms - Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji

Konfucjusz napisał: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie”. Bardzo bliskie jest nam to stwierdzenie. My kochamy naszą pracę! Pasja ta zrodziła się ciągoty do kamery i wszystkiego co z nią związane. Cechuje nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Od pierwszych rozmów i planów po montaż i postprodukcje staramy się aby nasza usługa była najwyższej jakości. Nasze studio specjalizuje się w produkcji filmowej, realizujemy spoty i filmy reklamowe. Zaletą filmu reklamowanego produktu w naszym studio jest dbałość o szczegóły. Zawsze staramy się tworzyć filmy tak, aby zadowolić każdego klienta nawet tego najbardziej wymagającego. Wspomożemy również oryginalnym pomysłem na filmowe triki reklamowe oraz promocyjne. Chętnie nagramy filmy wideo twoich produktów, wspomożemy Cię w Twojej kampanii reklamowej naszą nietuzinkową produkcją w celu dotarcia do jak najszerszej grupy odbiorców. Pamiętaj, że każde działania nastawione są na konkretne cele. Jednym filmem, spotem, reklamą nie doprowadzi się w sposób efektywny do rozwoju całej firmy. Dlatego działania należy łączyć np. wraz z realizacją filmu reklamowego, należałoby pomyśleć o nagraniu filmu korporacyjnego, zwłaszcza jeżeli jest się nowym podmiotem na rynku. Klienci lubią znać swój produkt, usługę, ale i tego kto ją oferuje. Natomiast jeżeli istniejemy już jakiś czas na rynku, mamy bazę klientów i mamy zweryfikowane założenia i cele na przyszłość to warto zastanowić się nad filmem wizerunkowym, który będzie wzbudzać konkretne emocje np. ukazanie że jest się rodzinną firmą, która wspiera pracownika i ich rodziny, a także społeczność lokalną. Lojalność konsumencka jest dzisiaj wielce niedoceniania….zdecydowana większość marketingowców i ich kampanii pozyskuje nowych klientów, nie myśląc o tych którzy ją są. Nie ma znaczenia jak długo jesteśmy związani z daną firmą. Oczywiście chodzi tu głównie o usługodawców, najlepszym przykładem będą sieci komórkowe. Teoretycznie są dwie różne oferty dla nowych i tych przedłużających umowę, ale chyba każdy z nas zetknął się z takową sytuacją i zdaję sobie sprawę, że jeżeli jesteśmy związani z daną firmą od 10 czy 15 lat to nie czuć tego faktu , że ktoś chciałby uhonorować nas za naszą lojalność.

Krótki film reklamowy - przykładowe realizacje

W naszym portfolio znajdziecie państwo spoty reklamowe i filmy reklamowe:
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
więcej realizacji dostępnych pod adresem: portfolio

Produkcja filmów reklamowych - Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz nagrać film reklamowy? A może szukasz możliwości zbudowania pozytywnego wizerunku w Twojej firmie? Produkujemy filmy reklamowe i filmy promocyjne. Jeżeli potrzebujesz poprawić opinię biznesową nagramy dla Ciebie film wizerunkowy. Filmy instruktażowe i filmy szkoleniowe też nie są nam obce. Realizujemy również inne rodzaje filmów. W naszym studio powstają filmy reklamowe z których jesteśmy dumni, w naszą pracę wkładamy serce i czas, cechą filmów realizowanych przez nas jest ich kompleksowość i profesjonalizm. Do każdego montażu filmu podchodzimy indywidualnie. Jesteś zainteresowany współpracą napisz lub zadzwoń!

P.S. Nie istnieje sztywny cennik. Każda produkcja filmowa jest indywidualną sprawą.